Additional information
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3 × 1 cm |
| Brand Name | GMB724 |
| Metal Type | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Fine or Fashion | fashion |
| Material | Stone |
| Item Type | beads |
| Item Weight | 20-271g |
| Model Number | lb7249415 |
| Outer Diameter | 8mm |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.