Additional information
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 cm |
| Brand Name | YanQi |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Glass |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | Other |
| Fine or Fashion | fashion, Fashion DIY Jewelry |
| Item Type | beads |
| Item Weight | 10 |
| Model Number | 2019022401 |
| Outer Diameter | 2MM |
| size | 4X7mm |
| use | for jewelry making Loose Spacer Beads |
| Style1 | beads for jewelry making diy jewelry |
| style 2 | Loose Beads Rondelle Beads |
| style4 | Round Spacer beads |
| Fit | Bracelet necklace earring Jewelry Macking |
| Item description | Crystal Glass Beads |
| Name | glass bead |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews
There are no reviews yet.