Additional information
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Item Shape | IRREGULAR |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | beads |
| Item Weight | About 15g |
| Outer Diameter | 2MM |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.