Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Classic Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Cartoon |
| Pattern Them | Films |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | regular |
| SpongeBob | T-shirts |
| T-shirts | Short Sleeve |
| Gift | Birthday Fans Girls Couple |
| Tshirts | Streetwear |
| Top | Y2K |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"113", "inch":"44.49"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"123", "inch":"48.43"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |










Reviews
There are no reviews yet.