Description
















| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | MILANG GIRL |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Y2k |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Geometric |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China mainland |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.