Description


















| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 26 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | European and American Style |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Folds |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 281g—300g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Beach |
| Model Number | SY260331 |
| Fit Type | regular |
| Color | White, Green, Yellow, Pink, Blue, Gray |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"130", "inch":"51.18"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.