Description






















































| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Brand Name | NONE |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| Upper Material | Genuine Leather |
| Upper-Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Toe Shape | Square Toe |
| Outsole Material | Rubber |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Hoof Heels |
| Whether waterproof | No |
| Pump Type | Basic |
| Style | Fashion |
| Fashion Element | Shallow |
| Season | Spring/Autumn |
| Closure Type | Slip-On, Slip-On |
| is_handmade | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Bonded Leather |
| Occasion | Casual |
| Model Number | ZW66 Women Pumps |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Item Type | Pumps |
| Women Shoes | Shoes For Women |
| Women Pumps | Causal Split Toe Shoes |
Reviews
There are no reviews yet.