Description


































































| Weight | 1.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Mules |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Split Leather |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | NONE |
| Item Type | slippers |
| Fashion Element | Shallow |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | Pig Split |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
Reviews
There are no reviews yet.