Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 2 cm |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Length | regular |
| Style | Office Lady |
| Material | CASHMERE, Viscose |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| whether full opening | No |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Thickness | Thin |
| Season | Spring/Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern Type | Solid |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Pattern | A-straight |
| Age | 25-34 |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"S (40kg-45kg)", "vid":-1}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"M (45kg-50kg)", "vid":-2}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"L (50kg-55kg)", "vid":-3}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XL (55kg-62kg)", "vid":-4}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XXL (62kg-70kg)", "vid":-5}]} |











Reviews
There are no reviews yet.