Description
















































| Weight | 0.730 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 13 × 23 cm |
| Brand Name | NONE |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | Fabric |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | Embroidery |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | CP1B5221 |
| Pattern Type | |
| Insole Material | Rubber |
| Lining Material | CANVAS |
| Closure Type | Lace-Up |
Reviews
There are no reviews yet.