Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Pattern Them | Other |
| pattern | solid color |
| Product Category | T-shirt |
| size | S, M, L |
| version | loose type |
| Main fabric composition content | 70% (inclusive) -80% (exclusive) |
| Main fabric composition 2 | viscose fiber |
| pop element | solid color |
| sleeve type | conventional |
| Main fabric composition 2 content | 30% (inclusive) -50% (exclusive) |
| Main fabric composition | Polyester (polyester fiber) |
| length | Ordinary (50cm < length ≤ 65cm) |
| Cross-border style types | comfortable and casual |
| Listing year/season | Summer 2025 |
| sleeve length | long sleeve |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | UOSU |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Solid |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.