Description


























| Weight | 0.280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 8 cm |
| Brand Name | MLCRIYG |
| Shoes Type | Slides |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | PU |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 25412 |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| With Platforms | No |
| Style | Concise |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
Reviews
There are no reviews yet.