Additional information
| Weight | 0.180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | INPETAL |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | 0297 |
| Fit Type | regular |
| Fabric Composition | Milk wire drawing frame 140g 95% polyester 5% spandex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"99", "inch":"38.98"}, "size":"M", "vid":-4}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":-7}, {"length":{"cm":"109", "inch":"42.91"}, "size":"XL", "vid":-10}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":-13}, {"length":{"cm":"119", "inch":"46.85"}, "size":"XXXL", "vid":-16}]} |











Reviews
There are no reviews yet.