Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 2 cm |
| Brand Name | FZZSHPWL |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Lace |
| Collar | Square Collar |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Y2k |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Gender | Women |






Reviews
There are no reviews yet.