Additional information
| Weight | 0.050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | MINGXUAN |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Necklace Type | Chains Necklaces |
| Gender | Unisex |
| Model Number | H2363 |
| Style | Classic, Box Chain, Beaded Chain, Sequins Chain, Snake Chain, Lips Chain. |
| Certification | REACH |
| Shapepattern | Geometric |
| Pendant Size | 45cm and 5cm extension chain |
| Fine or Fashion | fashion |
| Material | Metal |
| Chain Type | Beads |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| Quantity | 10pcs/lot, 5pcs/lot |
| Shape | Stainless steel chains for jewelry diy |
| Type | diy chain gold color |
| Pattern | silver color necklace chain |
| is_customized | Yes |
| Occassion | Wedding, Gift, Party, Daily Wear |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.