Additional information
| Weight | 0.680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 6 cm |
| Brand Name | vbpbsql |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Decoration | Embroidery |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Animal |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 35-45 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Night Out |
| Material Composition | 100% cotton |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Commencement/graduation season |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Model Number | MY16 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}]} |







Reviews
There are no reviews yet.