Additional information
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | polyester |
| Pattern Type | Paisley |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Vintage |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Lace-Up |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | Women Knitted Sweater |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |







Reviews
There are no reviews yet.