Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Brand Name | SELAITAILYE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Summer 2024 |
| Gender | Women |
| Model Number | FL436 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"99", "inch":"38.98"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"101", "inch":"39.76"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |







Reviews
There are no reviews yet.