Additional information
| Weight | 0.444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 15 cm |
| Brand Name | other |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Letter |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Embroidery |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"130", "inch":"51.18"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |







Reviews
There are no reviews yet.