Additional information
| Weight | 0.190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| Style | High Street |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"L", "vid":361385}]} |






Reviews
There are no reviews yet.