Additional information
| Weight | 0.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | no |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Festival | Christmas |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2024 |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |











Reviews
There are no reviews yet.