Additional information
| Weight | 0.010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 3 cm |
| Weight | 7g |
| Size | 12mm |
| Jewelry Type | Diy Jewelry Accessories |
| Item Shape | Star Heart Round Charms |
| Suit For | Bracelet, Necklace, Jewelry DIY, Beads For Jewelry Making |
| Brand Name | Missopick |
| Model Number | Glass Charms |
| Material | Glass |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.