Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 3 cm |
| Brand Name | Murinsar |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Necklace Type | Chains Necklaces |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Gender | Men |
| Model Number | MU200516-2 |
| Style | Classic |
| Certification | REACH |
| Shapepattern | Geometric |
| Pendant Size | NO |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Party |
| Chain Type | Figaro chain |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | Fashion |
| Color | Silver, Gold, Black, Rose Gold, Colorful |
| Length | 8 inch – 40 inch |
| Width | 3mm, 4mm, 4.5mm, 5.5mm, 6mm, 6.5mm, 7.5mm, 9mm, 9.5mm, 11.5mm |
| Wholesale | Yes |






Reviews
There are no reviews yet.