Description




























| Weight | 0.140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29 × 4 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 121g—140g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Office |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76-110", "inch":"29.92-43.31"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"80-114", "inch":"31.50-44.88"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84-118", "inch":"33.07-46.46"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"88-122", "inch":"34.65-48.03"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.