Description
Size
Bust Size:106cm Length:40cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.







Size Bust Size:106cm Length:40cm Size mearsured by ourselves,sometimes has some errors, but always within 3cm."- ": refers to the elastic range of the clothes.
Size
Bust Size:106cm Length:40cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.







| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | bohemian |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Release Date | Summer 2025 |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.