Description




































































































| Weight | 0.463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 18 cm |
| Brand Name | NONE |
| Season | Autumn/Winter |
| whether full opening | Yes |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Decoration | Pockets, Zippers, Adjustable Waist |
| Closure Type | Zipper |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Craft of Weaving | other |
| Age | Middle Age |
| Style | Streetwear, Casual, Y2K Clothes |
| Main Stuffing | COTTON |
| Thickness | Thick |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Women Down Vests |
| Gender | Women |
| Stuffing Percentage | ≥95% |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Outerwear Type | vest |
| Release Date | Winter 2024 |
| Percentage of Material | ≥95% |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"M", "vid":-1}, {"length":{"cm":"127", "inch":"50.00"}, "size":"L", "vid":-2}, {"length":{"cm":"132", "inch":"51.97"}, "size":"XL", "vid":-3}, {"length":{"cm":"137", "inch":"53.94"}, "size":"XXL", "vid":-4}]} |
Reviews
There are no reviews yet.