Description
2.Please note that slight color difference should be acceptable due to the light and screen.












– Product Name: T-shirts -Collar: O-Neck -Sleeve: Short Sleeve T Shirt – Size: S,M,L,XL,2XL,3XL – Available Occasion For: Daily life,Dating,Casual wear -Size: Please compare the detail sizes with yours, please allow 1-3cm differs due to manual measurement. (All measurement in cm and please note 1cm=0.39inch) Note: 1.There is 1-3 cm difference according to manual measurement.2.Please […]












| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 1 cm |
| Brand Name | Sanrio |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Appliques |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"46", "inch":"18.11"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"48", "inch":"18.90"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"54", "inch":"21.26"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"56", "inch":"22.05"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.