Description




















































































































| Weight | 0.303 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | TANK |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Straight |
| Neckline | Square Collar |
| Decoration | NONE |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Release Date | Spring 2025 |
| Profile Type | H |
| Model Number | D5218380K |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"71-84", "inch":"27.95-33.07"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"75-88", "inch":"29.53-34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"79-92", "inch":"31.10-36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"83-96", "inch":"32.68-37.80"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.