Description




















































































































| Weight | 0.158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 3 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Square Collar |
| Occasion | Party |
| Model Number | T5819830K |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76-86", "inch":"29.92-33.86"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"80-90", "inch":"31.50-35.43"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84-94", "inch":"33.07-37.01"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88-98", "inch":"34.65-38.58"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.