Description





































One Size: recommended weight: 40-60kg Product Measurements??? Bust Size:55.12" Length:12.60"





































| Weight | 0.110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Y2k |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Party |
| Material Composition | Synthetic Fibre |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Carnivals |
| Release Date | Spring 2026 |
| Percentage of Material | 71%-80% |
| Gender | Women |
| Model Number | 2SZSJ001 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| ripped sweater | distressed top |
| white goth | Women's clothing |
| torn clothes | pullovers |
| distressed sweater | long sleeve top |
| pull blanc | Knitted sweater |
| boho top | crop sweater, Top |
| jacket with holes | women's torn sweater, crop sweater |
| torn women’s sweater | cropped sweater, cropped sweaters |
| Summer jumper | Top, women's torn sweater |
| cropped sweaters | Crop knit |
| torn sweater for women | torn top |
| sweater | Pullover |
| white sweater | sweater with holes |
| knitted top with sleeves | ripped sweater |
| distressed top | white goth |
| Women’s clothing | torn clothes |
| pullovers | distressed sweater |
| long sleeve top | Knitted sweater |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"140", "inch":"55.12"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.