Description




















































































| Weight | 0.220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 21 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Streetwear |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Weight | 161g—180g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Model Number | WG011 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74", "inch":"29.13"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.