Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 3 cm |
| Brand Name | OWLMS |
| Inlay material | Others |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Cladding Material | Silver plating |
| Gender | Women |
| Festival | Others |
| Item Type | Rings |
| Model Number | R84-160 |
| Style | Classic |
| Surface Width | 2MM, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm |
| Material | Metal |
| Shapepattern | Animal |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Gift |
| Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.