Additional information
| Weight | 0.080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 1 cm |
| Brand Name | EKUSTYEE |
| Inlay material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Metals Type | Stainless steel |
| Cladding Material | 18k gold plating |
| Gender | Women |
| Item Type | Rings |
| Style | TRENDY |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Setting Type | None |
| Material | Metal |
| Shapepattern | PLANT |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Party |
| size big style | 17-21mm |
| size small style | 16-20mm |
| packing | opp bag |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"51.8", "inch":"51.8"}, "size":"6", "vid":1394}, {"length":{"cm":"54", "inch":"54"}, "size":"7", "vid":3434}, {"length":{"cm":"57", "inch":"57"}, "size":"8", "vid":699}, {"length":{"cm":"61.1", "inch":"61.1"}, "size":"9", "vid":350262}, {"length":{"cm":"63.1", "inch":"63.1"}, "size":"10", "vid":1583}, {"length":{"cm":"67", "inch":"67"}, "size":"11", "vid":100010420}, {"length":{"cm":"69", "inch":"69"}, "size":"12", "vid":1663}, {"length":{"cm":"73.5", "inch":"73.5"}, "size":"13", "vid":200000296}]} |






Reviews
There are no reviews yet.