Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Brand Name | MEXI LUXURY |
| Main Stone | Lab-Grown Diamonds |
| Certificate Type | IGI |
| Item Weight | 0.15KG, 0.2kg |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Item Type | beads |
| Metals Type | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | Fine |






Reviews
There are no reviews yet.