Additional information
| Weight | 0.010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Main Stone | Zircon |
| Item Weight | 5g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Certificate Type | GDTC |
| Certificate Number | – |
| is_customized | Yes |
| Charms Type | Alphabet, Dates & Numbers |
| Style | Office/career, Classic, Trendy, Fashion, Vintage, Lovely, Elegant, Romantic |
| Fine or Fashion | Fine |
| Model Number | SMC, Original 925 sterling silver charm beads |
| Item Type | CHARMS |
| Gender | Children's, Men's, Unisex, Women's |
| Payment term | TT, Paypal, LC and so on |
| Type | Charm Pendants |
| Material Type | s925 |
| Jewelry Type | Pendants or Charms |
| Factory | Yes, Support Big Order and Competitive Price |
| Shape | Jewelry 925 Sterling Silver Beads Charm fit bracelet |
| Service | Wholesale Dropshipping Available |
| Occasion | Anniversary, Engagement, Gift, Party, Wedding |
| Gift for | girlfriend, friend, women.monter, Aunt |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.