Additional information
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 3 cm |
| Brand Name | HNSP |
| Inlay material | Zircon |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Metals Type | Stainless steel |
| Cladding Material | 18k gold plating |
| Gender | Women |
| Festival | Others |
| Compatibility | All Compatible |
| Item Type | Rings |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | ZQ-2025 |
| Style | TRENDY |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Surface Width | 2MM |
| Setting Type | Prong Setting |
| Material | Metal |
| Shapepattern | Geometric |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | General |
| Color | 18K Gold Silver |
| Waterproof ring | Non-fading ring |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"52", "inch":"52"}, "size":"USA 6", "vid":-1}, {"length":{"cm":"54", "inch":"54"}, "size":"USA 7", "vid":-2}, {"length":{"cm":"57", "inch":"57"}, "size":"USA 8", "vid":-3}, {"length":{"cm":"60", "inch":"60"}, "size":"USA 9", "vid":-4}]} |











Reviews
There are no reviews yet.