Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 3 cm |
| Brand Name | NORDVEST |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Body Jewelry |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Body Jewelry Type | Navel & Bell Button Rings |
| Shapepattern | Skeleton |
| Fine or Fashion | fashion |
| Style | Cute/Romantic, curved navel piercing |
| Model Number | Navel & Bell Button Rings |
| Product | reverse belly button ring |
| Size | 1.6*10*5/8mm |
| Shape 1 | flower/butterfly-knot/heart/chain |
| Quantity | as options shown |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.