Additional information
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | NONE |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Aluminium alloy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang, Shandong |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | A423363 |
| Style | Classic |
| Shapepattern | Round |
| Pendant Size | 0.9×0.9cm |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Party |
| Chain Type | Link Chain |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| Other Style | Small Clear Rhinestone Pendant Necklaces |
| Drop shipping | Drop Shipping Accept |










Reviews
There are no reviews yet.