Additional information
| Weight | 0.030 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 4 cm |
| Stone Name | Natural Stone Beads |
| Beaded | Beads for Jewelry making |
| Color | multicolor |
| Jewelry Findings | Beads for Bracelets |
| Note | Accepet Dropship, OEM, Customize |
| Beads for Jewelry Making | Beads Diy Jewelry |
| Suit Bijoux | Diy Bracelet, Necklace, Making Jewelry |
| Diy Beads | Round beads/Round ball beads |
| Quantity | 4mm=92pcs beads 6mm=62pcs 8mm=46pcs 10mm=37pcs |
| Length | 15inches (38cm) one strand |
| DIY | Bracelet Jewelry Accessories |
| Size | 4mm 6mm 8mm 10mm |
| Metal Type | NONE, NONE |
| Brand Name | TTUIJI |
| Item Type | beads |
| Model Number | Matte Amazonite |
| Item Shape | Round Shape |
| Material | Stone |
| Item Weight | 8-62g |
| Outer Diameter | 8mm |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.