Description
















modname=ckeditor
















| Weight | 0.209 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 8 cm |
| Brand Name | WKSK |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | European Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Occasion | Music Festival |
| Fit Type | Regular Fit |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.