Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | OYMQICH |
| Material | Elastane, Nylon |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Sexually Suggestive | No |
| Craft of Weaving | other |
| Thickness | Thin, Thin section |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Obscene Picture | No |
| Item Type | tight |
| Gender | Women |
| Model Number | KMS |
| Functional use of socks | hygroscopic and sweat releasing |
| Main Material of Fabric | Core wire |
| Size | Large size [65-105 kg wearable] |
| pattern | Pure color |
| style | Simplicity |
| Applicable sex | female |
| Crotch style | T crotch |
| Tube height | Pants |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.