Additional information
| Weight | 0.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 3 cm |
| Brand Name | THTRUME |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Waist Type | high |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Occasion | Office |
| Pattern Type | Solid |
| Pant Style | Wide leg Jeans |
| Material | POLYESTER |
| Fit Type | Loose |
| Length | full length |
| Product | Bottoms |
| Release Date | Summer 2025 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | Drawstring |
| Gender | Women |
| Front Style | Flat |
| White Solid Sweatpant | Female Clothes Beauty Y2K Pant |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"62", "inch":"24.41"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"66", "inch":"25.98"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"70", "inch":"27.56"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"74", "inch":"29.13"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.