Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 25 cm |
| Brand Name | Doyerl |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Decoration | Tassel |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Sexy & Club, Casual, Fashion, Elegant, Sexy |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Autumn/Winter, Spring, Autumn, Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD, Standard |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | Polyester, Spandex |
| Pattern | Loose-fitting |
| Age | 25-34 |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Gender | Women, Women, Lady, Ladies, Female |
| Model Number | 235 |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Ocassion | Daily, Party, Outdoor, Streetwear |
| Key words | Winter Sweater Women, Women Top, Pullovers Jumpers |











Reviews
There are no reviews yet.