Additional information
| Weight | 0.475 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 6 cm |
| Brand Name | Zazevity |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Vintage |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | 2596 |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"93", "inch":"36.61"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"97", "inch":"38.19"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"101", "inch":"39.76"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.