Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | Slash Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Gender | Women |
| Model Number | WS60B11 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"33", "inch":"12.99"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"34", "inch":"13.39"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"35", "inch":"13.78"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"36", "inch":"14.17"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.