Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | WHOHOLL |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | Appliques |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Zipper, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Percentage of Material | 81%-90% |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |










Reviews
There are no reviews yet.