Additional information
| Weight | 0.139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | Chiffon |
| Material | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Senior |
| Style | bohemian |
| Clothing Length | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Decoration | Ruched |
| Gender | Women |
| Tops Type | CAMIS |
| Item Type | tops |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"单一码", "vid":-1}]} |










Reviews
There are no reviews yet.