Additional information
| Weight | 0.110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | WEIRD PUSS |
| Style | Sexy & Club |
| Age | Children |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Usage | Other |
| Decoration | Lace |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Pencil Pants |
| Thickness | STANDARD |
| Release Date | Spring 2026 |
| Waist Type | MID |
| Model Number | K6Q02836A |
| Item Type | JUMPSUITS |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Gender | Women |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Type | JUMPSUITS |
| Fit Type | Slim |
| Length | Ankle-Length Pants |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"136", "inch":"53.54"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"138", "inch":"54.33"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"140", "inch":"55.12"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.