Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Zipper |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Lantern Sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | nylon |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Nylon |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"103", "inch":"40.55"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.