Additional information
| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | ZOMAXIUJEE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | 48 |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | 1 |
| Collar | V-Neck |
| Festival | Christmas |
| Pattern | A-straight |
| Release Date | Spring 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |











Reviews
There are no reviews yet.